Procsin Bubble Mask Serisi

Merhabalar geçtiğimiz günlerde Procsin firması ile 400 blogger eşliğinde harika bir projeye imza attık, Bubble Mask ile birlikte sosyal medyayı paylaştığımız video sayesinde Türk Bayrağına boyadık... Ürünler bizlere paylaşımın günler öncesinde geldi tabi hemen kullanmaya başladım.


Paket içeriği 
Bubble mask köpük temizleyici
Bubble Mask
Bubble Mask Cream dan 
oluşuyordu. Şimdi sırasıyla bunları anlatmaya çalışacağım;
Bubble Mask Foam (Köpük Temizleyici)
Kullanımı çok Kolay çalkalayıp sıkıyorsunuz köpük köpük elinize geliyor. İçerisinde ki bitkisel bileşenlerden dolayı kokusu çok harika değil ama zaten koku burada önemli değil önemli olan cilde zarar vermeden temizlemesi, cildiniz yumuşacık oluyor mesela bir şeyi daha farkettim sivilce oluşumuna yatkın ciltlerde sivilce yapmıyor bir yenisi çıkmıyor. Köpüğü Yüzünüze masaj yaparak iyice temizleme hareketiyle sürüyorsunuz sonra yıkayarak arındırıyorsunuz.
Bubble Mask 
İşte mucize ürün, yüzünüzde köpük şölenine hazır olun içindeki aktif maddeler sayesinde yüzünüze sürdüğünüz anda köpürmeye başlıyorsunuz harika bir deneyimdi benim için, 
ürünü kullanmadan 10 sn   kadar çalkalıyorsunuz sonrasında 2cm kalınlığında yüzünüze 10 sn dairesel hareketlerle uyguluyorsunuz tabi göz çevresi hariç, en az 15 dakika bekliyorsunuz sonunda noel baba gibi bembeyaz köpürmüş bir görüntü ortaya çıkıyor. Köpürürken yüzünüzde hafiften bir kaşınma oluyor:) bekleye biliyorsanız 30 dak bekletin en sonun da da köpüğü sıyırıp yıkıyorsunuz cildiniz yumuşacık kadife gibi oluyor sonrasında uyguladığınız kremiyle de makyaja hazır hale geliyor..Bubble Mask Cream
İçeriğindeki özel aktif ve bitkisel aktifler sayesinde cilt dokusunda düzeltme esneklik ve aydınlanma sağlıyor.  Tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Kremin makyaj bazı gibi bir yapısı var sürdükten sonra kadife gibi bir his bırakıyor ve harika nemlendiriyor.

Ben ürünleri çok sevdim kullanmaya da devam ediyorum sizler de bu ürünleri deneyimlemek isterseniz internet sitelerinde satışta.. Yok ben görerek almak istiyorum derseniz gratis lerde de  bulunuyor..


yepyeni ürünlerde buluşmak dileğiyle sevgiyle kalın

2 yorum:

madamemine dedi ki...

Güzel günlerde kullan tatlım bende bayaga merak ediyorum bu ürünleri

Mor Menekşe dedi ki...

Bende birkaç gündür kullanmaya başladım bu seriyi şimdilik iyi anlaşıyoruz.:)

Blogger tarafından desteklenmektedir.