Yoksa Siz Hala Erken Rezervasyon Şansını Kaçırıyor musunuz?Tatile çıkmak için aylar öncesinden hayal kurmaya başladığınızı çok iyi biliyoruz. Çünkü işten ne zaman sıkılsanız, tatilde olduğunuzu hayal edip rahatlıyorsunuz. Peki, tatilinizi aylar öncesinden planladığınız halde, erken rezervasyon indirimlerini neden kaçırıyorsunuz? Tatiliniz için;
  • Nereye gideceğiniz belli
  • Ne zaman gideceğiniz belli
  • Kiminle gideceğiniz belli
  • Dönüş tarihiniz belli
Yapmanız gereken sadece rezervasyon işlemi ve internetten yapmayı seçerseniz sadece birkaç dakikanızı alacak. Özetlemek gerekirse erken rezervasyon indirimini kaçırmanız noktasında hiçbir haklı gerekçeniz yok. Elbette bütçe konusunda hiçbir sıkıntınız yoksa ve tatil için daha fazla ödemek sizin için problem değilse, o zaman haklısınız!


Hangi Otelde Kalacağıma Karar Vermedim ki…
Üzgünüz ama bu da erken rezervasyon indirimlerini kaçırmanız konusunda sizi haklı kılmıyor. Sadece erken rezervasyon durumunda indirim uygulayan otelleri gözden geçirebilir ve bu sayede otel seçiminizi de kolayca yapabilirsiniz. Elbette ‘gideceğiniz tatil beldesinde hangi otellerin olduğunu tek tek araştırıp indirim peşinde koşun’ demiyoruz. Bunu sizin için yapan internet siteleri var. Hem de karşılığında sizden ücret istemiyor. Hangisi mi? Örneğin Tatil Sepeti! Siteye tıkladığınızda “erken rezervasyon” bölümünü göreceksiniz. Buraya tıklayın, oteller karşınızda sıralansın.
2019 Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlar?
Başladı bile… Hatta bazı oteller tam doluluk oranına bile ulaşmaya başladı. Bu yüzden acele etmeniz lazım. Şimdiden yerinizi ayırtmanız durumunda tatil bütçenizden tasarruf yaparak bu meblağı tatilinizi uzatmak için değerlendirebilirsiniz. Erken rezervasyon dönemleri ilkbahar mevsimiyle birlikte başlıyor. Hatta bazı oteller kış sonunda bu fırsatı sunmaya başlıyor.
Tatil Sepeti sitesinde erken rezervasyon otelleri Antalya şeklinde tatil beldesi seçimi de yapabilirsiniz. Bu arada en fazla tur seçeneğini de bu sitenin sunduğu bilgisini sizlerle paylaşalım. Gezmeyi seviyor ve yeni yerler keşfetmek istiyorsanız tur seçeneklerini gözden geçirin.


Turlarda Erken Rezervasyon İndirimi Var mı?
Hem de % 50’ye varan indirimler var. Üstelik yurt dışı tur seçeneklerinde de bu indirimler geçerli olabiliyor. Yeni ülkeleri keşfetmeniz için bol sıfırlı bütçe ayırmanız gerekmiyor. Sadece erken dönemde yerinizi ayırtmanız kafi!
Bonus Tüyo: Ücretsiz 1 gece konaklamalı otel kampanyaları başladı. Tatil Sepeti “Fırsatlar” bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Bayan giyimin adresi www.albitane.com

Blogger tarafından desteklenmektedir.